Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Od dnia 1 października  2017 r. realizatorami  nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie miasta Tarnowa są:

Świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane są od poniedziałku do piątku od godziny 18:00 do 8:00 rano dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

Miejsce udzielania świadczeń:

• Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie ul. Szpitalna 13, budynek "I",  I piętro (wejście od strony ul. Szpitalnej),
  • Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie ul. Lwowska 178 a, budynek D, parter (główne wejście od strony parkingu, po lewej stronie, za rejestracją do Poradni Specjalistycznych).

Poniżej załączono również plik z wykazem realizatorów nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie województwa małopolskiego.

Plakat_A3_NiSOZ_Malopolska_siec_szpitali.pdf (595,9 kB)

Szanowni Państwo,

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Celem RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych w całej Unii Europejskiej oraz ustandaryzowanie informacji kierowanych do klientów o ich prawach.

W związku z powyższym, w zakładce RODO na stronie https://www.tarnow.pl/Wiecej-informacji/Inne/Polityka-Prywatnosci-RODO, znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Urząd Miasta Tarnowa z siedzibą w ul. Mickiewicza 2 33-100 Tarnów oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać. Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja